بازخورد عالی سمینار کارآفرینی در حوزه صنایع خلاق و دانش بنیان در فولادشهر

در روز چهارشنبه مورخ 5 مرداد 1401 در فرهنگسرای غدیر فولاد شهر سمیناری تحت عنوان کارآفرینی در حوزه صنایع خلاق و دانش بنیان تشکیل شد.

در این سمینار به موضوعاتی همچون کارآفرینی، آشنایی با صنایع خلاق و دانش بنیان، اخذ مجوزات و دریافت حمایت های مختلف دراین حوزه ارائه شد.

این سمینار توسط مرکزمطالعات راهبردی،پژوهشی،آموزشی  شهرداری فولادشهر برای اولین بار در فرهنگسرای غدیر شهر فولادشهر برگزار شد.

سخنرانان این سمینار تخصصی دکتر علی امیری رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان آرمیس و ریاست سابق مراکز رشد دانشگاه آزاد نجف آباد،مهندس علی رزی مدیر نوآوری مجموعه گریفین و مهندس فرهادیان رئیس هیئت مدیره شرکت آروین و نماینده  مجموعه آموزشی گارنت در استان اصفهان بودند

آقای دکتر امیری به اهمیت ایجاد بستری برای رشد صنایع خلاق و دانش بنیان در این شهر پرداختند و ایشان امید زیادی به پیشرفت این شهر در این حوزه داشتند. وی در اظهارات خود به اهمیت کسب ثروت توسط علم پرداختند و دیدگاه خودشان را در این راستا برای کسب ثروت از طریق علم به کمک حوزه صنایع خلاق و دانش بنیان ارائه کردند.

جناب مهندس فرهادیان در صحبت های خود از اهمیت پرورش فرزندان پرداختند و به  اهمیت مهارت افزایی در بچه های در سنین 4 الی 18 سال اشاره کردند.که با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین مجموعه گریفین و مسئولین فولادشهر تصمیماتی جهت رشد دانش آموزان و بچه های بین 4 الی 18 سال اتخاذ شده استتا شاهد رشد و ارتقای فرزندان خود در این شهر باشیم.

در این سمینار بنده مفتخر بودم ضمن معرفی صنایع خلاق و دانش بنیانبه نحوه تشکیل یک صنعت نوآور وخلاق و انواع حمایت ها وخدمات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این زمینه ها بپردازم.

همچنین نوید تشکیل کارگاه ها و دوره های آموزشی با همکاری مسئولین محترم شهر برای ارتقای بهتر مهارت و کسب و کار های مردم شریف فولادشهر  را به تمامی علاقه مندان می دهم.

و در آخر برنامه پرسش و پاسخ در این سیمنار شکل گرفت که باعث شد حدود 20 استارتاپ با ایده های بسیار خوب برای پذیرش در خانه خلاق و نوآوری ثبت نام نمایند

با توجه به اتفاقات رخ داده در این سمینار نشان میدهد که مسئولین فولادشهر تصمیم بسیار بزرگی را اتخاذ کرده اند و با شکل دادن یک همکاری بزرگ با سایردستگاه ها اجرایی شهر و شرکت های خصوصی در تلاش برای عملی ساختن شعار امسال یعنی تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین میباشند.

شایان ذکر است از حامیان این سمینار عالی کمال قدردانی را دارا می باشم.

حامیان :

مجموعه گریفین (شرکت ویرا پدیده پارتاک)

مرکز مطالعات راهبردی،پژوهشی، آموزشی شهرداری فولاد شهر

بنیاد برکت

شرکت ویرا پدیده آروین

شرکت دانش بنیان آرمیس

فرهنگسرای غدیر

نماینده محترم صندوق کارآفرینی امید شهرستان لنجان

درباره ما

سامانه پایگاه های نوآوری و دانش بنیان با هدف حمایت از ایجاد و توسعه بسترهای علمی و عملیاتی در سراسر کشور ایجاد گشت تا در سراسر کشور در تمامی حوزه های نوآوری و تمرکززدایی و رفع موانع تولید ثروت از علم و دانش کمک کند.

راهنمایی

©همه حقوق برای IR Sepand محفوظ است | طراحی شده توسط مجموعه گریفین

#