معرفی ۵۳ شرکت دانش‌بنیان و ۲۴۶ محصول در حوزه سلامت

حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که با کمک فناوری‌های نوین روند تولید محصولاتش صعودی می‌شود. عرصه‌ای که اگر بتوانیم نوآوری، خلاقیت و فناوری را چاشنی آن کنیم، قطعا مزایای آن عائد مردم و جامعه خواهد شد.

 این حوزه فناورانه شامل بخش‌های مختلفی چون تولید داروهای زیستی، واکسن‌های انسانی، تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی، طب بازساختی و پروبیوتیک‌ها می‌شود. محصولاتی که نقشی اثرگذار در توسعه نظام بهداشت و درمان کشور دارند. بی توجهی به این حوزه هم عوارض جانبی زیادی برای بهداشت و سلامت کشور دارد

اتصال نیازهای فناورانه به توانمندی های دانشی و تخصصی این حوزه ماموریتی است که شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می کند تا از این طریق بازار محصولات دانش بنیان این حوزه را توسعه دهد.

یه گزارش به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همین راستا هم تاکنون246 محصول فناورانه تولید شده در این زمینه عرضه شده است تا متقاضیان این محصولات بتوانند نیازهای خود را با محصولات داخلی تامین کنند. این شبکه همچنین توانمندی 53 شرکت دانش بنیان را هم به بازار هدف معرفی کرده است.

درباره ما

سامانه پایگاه های نوآوری و دانش بنیان با هدف حمایت از ایجاد و توسعه بسترهای علمی و عملیاتی در سراسر کشور ایجاد گشت تا در سراسر کشور در تمامی حوزه های نوآوری و تمرکززدایی و رفع موانع تولید ثروت از علم و دانش کمک کند.

راهنمایی

©همه حقوق برای IR Sepand محفوظ است | طراحی شده توسط مجموعه گریفین

#